Ζήτησε να σε καλέσουμε
Πέμπτη 08 Αύγ 2019
Αθλητικό πανόραμα για το υπόλοιπο του Αυγούστου!

Ο Αύγουστος δείχνει τα...δόντια του και σε ό,τι άπτεται του αθλητικού περιεχομένου. Η Nova πιστή στην υπόσχεση της δεν θέλει να αφήσει κανέναν παραπονούμενο. Καθίστε αναπαυτικά στον καναπέ, ξαπλώστρα, φουσκωτό στρώμα (σ.σ αναλόγως με το που βρίσκεστε), και πάρτε μια γεύση από όσα τουρνουά και πρωταθλήματα θα πάρουν σάρκα και οστά στους δέκτες σας! Έχουμε και λέμε.

Τα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα εκκινούν το ένα μετά το άλλο, με την 1η  συνδρομητική να σας προσφέρει δράση από το ελληνικό, το ιταλικό, το γαλλικό και το ολλανδικό πρωτάθλημα. Επιπλέον, θα καλύψει και τους επαναληπτικούς Ολυμπιακού και ΑΕΚ στην προσπάθεια διάκρισής του στις ευρωπαϊκές υποχρεώσεις τους (13 & 15 Αυγούστου αντίστοιχα). Πέρα απ'αυτά το μενού έχει και τένις μέσω των καναλιών Eurosport. To 4o χρονικά Grand Slam της σεζόν (US Open) κάνει σερβίς στις 26 Aυγούστου. Μείνετε συντονισμένοι για να μην χάσετε λεπτό της δράσης!

Ακολουθούν οι αθλητικές μεταδόσεις της Nova ανά ημέρα

Πέμπτη 8 Αυγούστου

08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Δρόμου Αλκμααρ (Eurosport2)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:50 NRL, Broncos - Cowboys (FOX Sports HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Δρόμου Αλκμααρ (Eurosport2)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF POLAND (Eurosport2)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Παρασκευή 9 Αυγούστου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 NRL, Sharks - Panthers (FOX Sports HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF POLAND (Eurosport2)

20:15 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Μπίντγκος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Μονακό-Λιόν (Novasports1HD)

21:45 Γερμανικό κύπελλο 1ος γύρος: Ίρντιγκεν-Ντόρτμουντ (Novasports2HD)

Σάββατο 10 Αυγούστου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 3η αγωνιστική: Κλερμόντ-Λανς (Novasports1HD)

16:50 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Μπίντγκος (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεμς (Novasports1HD) HL

19:05 International Champions Cup: ΑτλέτικοΜαδρίτης-Γιουβέντους (Novasports4HD)

19:05 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, VALKENSWAARD (Eurosport2)

20:00 Φιλικός αγώνας: Μπεσίκτας-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Άγιαξ-Έμεν (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Τουλούζ (Novasports1HD)

22:00 MLB, Yankees - Blue Jays (FOX Sports HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Κυριακή 11 Αυγούστου

02:00 MLB, Indians - Twins (FOX Sports HD)

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΔιεθνέςΠρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:00 NRL, Storm - Rabbitohs (FOX Sports HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Δρόμου Αλκμααρ (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Φέγενορντ (Novasports1HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Χάκεν-Μάλμε (Novasports2HD)

16:30 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Μπίντγκος (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Angels - Red Sox (FOX Sports HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Ντεν Χάαγκ (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Νιμ (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Diamondbacks - Dodgers (FOX Sports HD)

Οι προσφορές της Nova
συχνάζουν στους TV Experts
Ανακαλύψτε τες


Δευτέρα 12 Αυγούστου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκΤουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Orioles - Yankees (FOX Sports HD)

21:45 Γερμανικό κύπελλο: Κότμπους-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τρίτη 13 Αυγούστου



10:45 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

14:00 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπινκ Μπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Μπίντγκος (Eurosport2)

20:30 Pre Game Show (Novasports2HD)

21:30 3ος προκριματικός γύρος UEFA Champions League επαναληπτικός αγώνας: Ολυμπιακός - Μπασακσεχίρ (Novasports2HD)

23:30 Post Game Show (Novasports2HD)

Τετάρτη 14 Αυγούστου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπινκ Μπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Red Sox - Indians (FOX Sports HD)

22.00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ/ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 MLB, Reds - Nationals (FOX Sports HD)

Πέμπτη 15 Αυγούστου



12:50 NRL, Sea Tigers - Eagles (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπινκ Μπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Pre Game Show (Novasports2HD)

21:00 3ος προκριματικός γύρος UEFA Europa League-επαναληπτικός αγώνας: ΑΕΚ - Κραϊόβα (Novasports2HD)

22:00 ΚλήρωσηΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:00 MLB, Tigers - Sea Eagles (FOX Sports HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 Post Game Show (Novasports2HD)

Σάββατο 17 Αυγούστου

11:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

01:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: Προκριματικά Ολυμπιακών Αγώνων Τόκιο (Eurosport1/Eurosport1HD)

03:00 NFL, Raiders - Cardinals (FOX Sports HD)

12:55 NRL, Panthers - Broncos (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπινκ Μπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Λιόν-Ανζέ (Novasports1HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπινκ Μπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports2HD)

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Φένλο-Άγιαξ (Novasports3HD)

20:00 MLB, Indians - Yankees (FOX Sports HD)

20:30 Φιλικός αγώνας: Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Ντιζόν (Novasports2HD)

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 MLB, Astros - Athletics (FOX Sports HD)

Κυριακή 18 Αυγούστου

09:00 NRL, Dragons - Sharks (FOX Sports HD)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Women World Tour Βαργκάρντα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports1HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Έρεμπρο-Χάκεν (Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπινκ Μπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2)

20:00 MLB, Dodgers - Braves (FOX Sports HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 NFL, Saints - Chargers (FOX Sports HD)

Δευτέρα 19 Αυγούστου

03:00 NFL, Seahawks - Vikings (FOX Sports HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 4η αγωνιστική: Οσέρ-Γκινγκάμπ (Novasports1HD)

Τρίτη 20 Αυγούστου

03:00 NFL, 49ers - Broncos (FOX Sports HD)

10:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

11:35 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

13:55 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

Τετάρτη 21 Αυγούστου

03:00 MLB, Tigers - Astros (FOX Sports HD)

10:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

11:25 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ:TOUR OF DENMARK (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 MLB, Padres - Reds (FOX Sports HD)

22:00 ΚλήρωσηΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 MLB, Rockies - Diamondbacks (FOX Sports HD)

Πέμπτη 22 Αυγούστου

12:50 NRL, Bulldogs - Eels (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)

22:00 ΚλήρωσηΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Παρασκευή 23 Αυγούστου

03:00 NFL, Jaguars - Dolphins (FOX Sports HD)

12:30 ΑΛΜΑΜΕΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 NRL, Rabbitohs - Broncos (FOX Sports HD)

16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: EυρωπαϊκόΠρωτάθλημαΡότερνταμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)

Σάββατο 24 Αυγούστου

03:00 NFL, Bills - Lions (FOX Sports HD)

12:30 ΑΛΜΑΜΕΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ:TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)

16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:50 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Λιόν-Ανζέ (Novasports2HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Πάρμα-Γιουβέντους (Novasports1HD)

19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Χρόνιγκεν (Novasports4HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Ντιζόν-Μπορντό (Novasports3HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: 1η αγωνιστική (Novasports2HD)

21:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Βουέλτα Έξτρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Νάπολι (Novasports1HD)

22:00 ΚλήρωσηΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Yankees - Dodgers (FOX Sports HD)

23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD)

Κυριακή 25 Αυγούστου

02:00 MLB, Angels - Astros (FOX Sports HD)

09:00 NRL, Sea Eagles - Rabbitohs (FOX Sports HD)

11:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: GT Αντοχής Σουζούκα (Eurosport2)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ:TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νόρκεπινγκ-Χέλσινγκμποργκ (Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρότερνταμ (Eurosport2)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports1HD)

18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μίλαν (Novasports3HD)

19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports2HD)

20:00 MLB, Braves - Mets (FOX Sports HD)

20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τζένοα (Novasports3HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Λάτσιο (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Αταλάντα (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Τουλούζ (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Red Sox - Padres (FOX Sports HD)

23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Μπολόνια (Novasports3HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σασουόλο (Novasports4HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Μπρέσια (Novasports5HD)

Δευτέρα 26 Αυγούστου



03:00 NFL, Steelers - Titans (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:10 ΤΕΝΙΣ: ΤουρνουάΓκρανΣλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 5η αγωνιστική (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Λέτσε (Novasports2HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Τρίτη 27 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιόν (Novasports1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Τετάρτη 28 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

21:00 MLB, Cardinals - Brewers (FOX Sports HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μαρσέιγ (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Πέμπτη 29 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: ΤουρνουάΓκρανΣλαμ, Αμερικάνικοόπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:50 NRL, Bulldogs - Cowboys (FOX Sports HD)

16:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)

18:35 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:00 Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

20:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 MLB, Rays - Astros (FOX Sports HD)

22:00 ΚλήρωσηΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Παρασκευή 30 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 NRL, Eels - Broncos (FOX Sports HD)

14:00 Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓύροςΙσπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)

18:10 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

20:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 MLB, Brewers - Cubs (FOX Sports HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Μετς-Παρί ΣΖ (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Μπολόνια-ΣΠΑΛ (Novasports2HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Σάββατο 31 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος του Αλμάτι (Eurosport2)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, ΓερμανίαΣλάλομ (Eurosport2)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports2HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Μπρέσια (Novasports3HD)

19:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: 2η αγωνιστική (Novasports1HD)

20:00 MLB, Athletics - Yankees (FOX Sports HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: ΤουρνουάΓκρανΣλαμ, Αμερικάνικοόπεν (Eurosport2)

20:30 Ώρα των πρωταθλητώνPre Game Show (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Βάαλβαϊκ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Αμιάν (Novasports3HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Νάπολι (Novasports1HD)

22:00 ΚλήρωσηΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 MLB, Mets - Phillies (FOX Sports HD)

23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικοόπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία Σλάλομ (Eurosport2)

13:20 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Βέλγιο (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Άγιαξ (Novasports1HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα: 22η αγωνιστική ΑΪΚ Στοκχόλμης – Τζουργκάρντεν (Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σίλβερστόουν (Eurosport2)

18:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)

18:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ρόμα (Novasports3HD)

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports2HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)

21:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ίντερ (Novasports3HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τορίνο (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Πάρμα (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Σεντ Ετιέν (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:30 Ώρα των πρωταθλητών PostGameShow (Novasports1HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Φιορεντίνα (Novasports3HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports4HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Πάρμα (Novasports5HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

17:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 6η αγωνιστική (Novasports1HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

 
Για να απολαύσετε top level αθλητικό περιεχόμενο σας προτείνουμε την υπηρεσία Nova Sports pack ή Nova 3play Sports. Για λεπτομέρειες μπορείτε να συμπληρώσετε τη φόρμα επικοινωνίας που ακολουθεί.
Αποστολή
Έλα σήμερα στην Nova. Αφορά νέους πελάτες.
Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα σε καλέσουμε χωρίς κόστος.