Ζήτησε να σε καλέσουμε

Τετάρτη 14 Αύγ 2019
Ιδανική αθλητική παρέα και τον Αύγουστο!


Η Nova όλο τον Αύγουστο έχει φροντίσει να μας χορτάσει με αθλητικό περιεχόμενο από το πάνω ράφι. Το αθλητικό μενού από 14/08 - 02/09 περιλαμβάνει από Ελληνικό, Ιταλικό, Γαλλικό, Ολλανδικό πρωτάθλημα μέχρι ποδηλασία και US Open στο τένις! Η δράση λοιπόν, δεν πάει διακοπές, αλλά μπορεί να σας συντροφεύει στιςδικές σας μέσω των ζωντανών και αποκλειστικών αναμεταδόσεων της 1ης συνδρομητικής! Απολαύστε κορυφαίες μάχες από  ευρωπαϊκά γήπεδα από την άνεση του σπιτιού σας. Ξεχωρίζουν οι αγώνες της Supeleague με την πρώτη αγωνιστική να εκκινεί στις 24/08. Ο Ολυμπιακός και ο Αστέρας Τρίπολης μονομαχούν και ανοιγουν την αυλαία των αναμετρήσεων για την Nova! Παρακάτω θα βρείτε το αθλητικό πρόγραμμα από τα μέσα Αυγούστου και μετά ανά ημέρα από τους "TV Experts" για να μην... ψάχνεστε!

Τετάρτη 14 Αυγούστου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπινκ Μπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Red Sox - Indians (FOX Sports HD)

22.00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ/ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 MLB, Reds - Nationals (FOX Sports HD)

Πέμπτη 15 Αυγούστου

12:50 NRL, Sea Tigers - Eagles (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Pre Game Show (Novasports2HD)

21:00 3ος προκριματικός γύρος UEFA Europa League-επαναληπτικός αγώνας: ΑΕΚ - Κραϊόβα (Novasports2HD)

22:00 ΚλήρωσηΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:00 MLB, Tigers - Sea Eagles (FOX Sports HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 Post Game Show (Novasports2HD)

Παρασκευή 16 Αυγούστου

01:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: Προκριματικά Ολυμπιακών Αγώνων Τόκιο (Eurosport1/Eurosport1HD)

03:00 NFL, Raiders - Cardinals (FOX Sports HD)

12:55 NRL, Panthers - Broncos (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκΤουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Λιόν-Ανζέ (Novasports1HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

Σάββατο 17 Αυγούστου

11:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2)

17:00 EFL Championship 3η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports2HD)

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Φένλο-Άγιαξ (Novasports3HD)

20:00 MLB, Indians - Yankees (FOX Sports HD)

20:30 Φιλικός αγώνας: Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Ντιζόν (Novasports2HD)

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 MLB, Astros - Athletics (FOX Sports HD)

Κυριακή 18 Αυγούστου

09:00 NRL, Dragons - Sharks (FOX Sports HD)

14:00 EFL Championship: Ρέντινγκ-Κάρντιφ (Novasports2HD)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Women World Tour Βαργκάρντα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports1HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Έρεμπρο-Χάκεν (Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2)

20:00 MLB, Dodgers - Braves (FOX Sports HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 NFL, Saints - Chargers (FOX Sports HD)

Δευτέρα 19Αυγούστου

03:00 NFL, Seahawks - Vikings (FOX Sports HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 4η αγωνιστική: Οσέρ-Γκινγκάμπ (Novasports1HD)

Τρίτη 20 Αυγούστου

03:00 NFL, 49ers - Broncos (FOX Sports HD)

10:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

11:35 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

13:55 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

Τετάρτη 21 Αυγούστου

03:00 MLB, Tigers - Astros (FOX Sports HD)

10:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

11:25 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ:TOUR OF DENMARK (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 MLB, Padres - Reds (FOX Sports HD)

22:00 ΚλήρωσηΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 MLB, Rockies - Diamondbacks (FOX Sports HD)

Πέμπτη 22 Αυγούστου

12:50 NRL, Bulldogs - Eels (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)

22:00 ΚλήρωσηΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Παρασκευή 23 Αυγούστου

03:00 NFL, Jaguars - Dolphins (FOX Sports HD)

12:30 ΑΛΜΑΜΕΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 NRL, Rabbitohs - Broncos (FOX Sports HD)

16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρότερνταμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)

Σάββατο 24 Αυγούστου

03:00 NFL, Bills - Lions (FOX Sports HD)

12:30 ΑΛΜΑΜΕΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ:TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)

16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Πάρμα-Γιουβέντους (Novasports1HD)

19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Χρόνιγκεν (Novasports4HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Ντιζόν-Μπορντό (Novasports3HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: 1η αγωνιστική Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

21:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Βουέλτα Έξτρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Νάπολι (Novasports1HD)

22:00 ΚλήρωσηΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Yankees - Dodgers (FOX Sports HD)

23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

Κυριακή 25 Αυγούστου

02:00 MLB, Angels - Astros (FOX Sports HD)

09:00 NRL, Sea Eagles - Rabbitohs (FOX Sports HD)

11:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: GT Αντοχής Σουζούκα (Eurosport2)

14:00 EFL Championship: Σουόνσι - Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ:TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship 5η αγωνιστική: Ντέρμπι –Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports1HD)

15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νόρκεπινγκ-Χέλσινγκμποργκ (Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρότερνταμ (Eurosport2)

17:00 EFL Championship: Στόουκ - Λιντς (Novasports1HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports1HD)

18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μίλαν (Novasports3HD)

19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Πανιώνιος – Βόλος (Novasports2HD)

20:00 MLB, Braves - Mets (FOX Sports HD)

20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ - Ξάνθη (Novasports1HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα ΑΕΚ – Ξάνθη (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τζένοα (Novasports3HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Λάτσιο (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Αταλάντα (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Τουλούζ (Novasports2HD)

22:00 ΚλήρωσηΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Red Sox - Padres (FOX Sports HD)

23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ - Ξάνθη (Novasports1HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Μπολόνια (Novasports3HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σασουόλο (Novasports4HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Μπρέσια (Novasports5HD)

Δευτέρα 26 Αυγούστου

03:00 NFL, Steelers - Titans (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:10 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 5η αγωνιστική (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Λέτσε (Novasports2HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Τρίτη 27 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιόν (Novasports1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

21:45 Carabao Cup 2οςΓύρος (Novasports2HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Τετάρτη 28 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

21:00 MLB, Cardinals - Brewers (FOX Sports HD)

21:45 Carabao Cup 2ος Γύρος (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μαρσέιγ (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Πέμπτη 29 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: ΤουρνουάΓκρανΣλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:50 NRL, Bulldogs - Cowboys (FOX Sports HD)

16:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)

18:35 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:00 ΚλήρωσηUEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

20:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 MLB, Rays - Astros (FOX Sports HD)

22:00 ΚλήρωσηΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά ΓκρανΣλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά ΓκρανΣλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Παρασκευή 30 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 NRL, Eels - Broncos (FOX Sports HD)

14:00 ΚλήρωσηUEWFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓύροςΙσπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)

18:10 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

20:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 MLB, Brewers - Cubs (FOX Sports HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Μετς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Μπολόνια-ΣΠΑΛ (Novasports2HD)

21:45 EFL Championship 6η αγωνιστική: Κάρντιφ-Φούλαμ (Novasports3HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Σάββατο 31 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος του Αλμάτι (Eurosport2)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, ΓερμανίαΣλάλομ (Eurosport2)

14:30 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Ντέρμπι (Novasports1HD)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports2HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Μπρέσια (Novasports1HD)

19:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Athletics - Yankees (FOX Sports HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: ΤουρνουάΓκρανΣλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Βάαλβαϊκ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Αμιάν (Novasports3HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Νάπολι (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 MLB, Mets - Phillies (FOX Sports HD)

23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά ΓκρανΣλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία Σλάλομ (Eurosport2)

13:20 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Βέλγιο (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Άγιαξ (Novasports1HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα: 22η αγωνιστική ΑΪΚ Στοκχόλμης – Τζουργκάρντεν(Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σίλβερστόουν (Eurosport2)

18:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)

18:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ρόμα (Novasports4HD)

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)

19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Βόλος – Άρης (Novasports3HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD)

21:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ίντερ (Novasports3HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τορίνο (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Πάρμα (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Σεντ Ετιέν (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Φιορεντίνα (Novasports3HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports4HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα Λέτσε - Βερόνα (Novasports5HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

17:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 6η αγωνιστική (Novasports1HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

 
Για να απολαύσετε top level αθλητικό περιεχόμενο σας προτείνουμε την υπηρεσία Nova Sports pack ή Nova 3play Sports. Για λεπτομέρειες μπορείτε να συμπληρώσετε τη φόρμα επικοινωνίας που ακολουθεί.
Αποστολή
Έλα σήμερα στην Nova. Αφορά νέους πελάτες.
Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα σε καλέσουμε χωρίς κόστος.